T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 15 Mayıs 2014 tarihinde 29001 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan "Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği" gereği bireysel müşterilerimize web sitemiz üzerinden satış yapamıyoruz. Size özel en uygun fiyatlarımız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Medikal firmalar sisteme "Bayi" olarak kayıt olabilir ve bayilere özel fiyatlarımızı inceleyebilirler.

Müşteri Hizmetleri Ofis Telefonu: 0232 483 50 51

Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı: 0554 584 59 90


Yatak İçi Banyo Sistemi Ez-Access Ez-Bathe B1000

Cildimiz çok çabuk kirlenir. Cildimizi metabolizma sonucu oluşan atık maddelerden, deri parçalarından, terden ve kirden arındırmak için düzenli olarak temizleriz. Gerekli temizlik yapılmazsa cilt üzerinde hastalık yapan mikroorganizmalar için uygun ortam oluşmuş olur. Oluşan zararlı mikroorganizmalar enfeksiyona neden olur. Enfeksiyonun önlenmesi, deri bütünlüğünün ve deri sağlığının korunması için cilt temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bu temizliğin ne kadar sık yapılacağı kişiden kişiye ve ortama göre değişiklik gösterir. Özellikle geçici veya sürekli olarak yatağa bağımlı olan kişilerde cilt bakımı ve temizliği ayrı bir öneme sahiptir.

Ez-Access Ez-Bathe B1000, hareket etme sıkıntısı çeken veya yatağa bağımlı kişilerin tüm vücudunun temizlenmesine yardımcı olan yatak içi banyo sistemidir. Beraberinde verilen elektrikli pompası ile havuz ünitesi hastanın altındayken şişirilebilir. Bu işlem yaklaşık 5 dakika sürmektedir. Ayrıca yıkama havuzunun içinde bulunan baş desteği konfor ve güvenlik sağlar. Uzun bağlantı borusu ve sprey yıkama ünitesi sayesinde hasta kolaylıkla yıkanabilir. Üründe bulunan boşaltma mekanizması ile havuz içine dolan kirli su hızlıca tahliye edilir. Ürünün ölçüleri 90 x 190 cm'dir.

Yatak İçi Banyo Sistemi Ez-Access Ez-Bathe B1000

  • Marka: EZ-ACCESS
  • Ürün Kodu: ST01741-509
  • Stok Durumu: 3 Günde Teslimat

Etiketler: Yatak İçi Banyo Sistemi Ez-Access Ez-Bathe B1000

Sizin için Seçtiklerimiz

Yeni Ürünler