Ozonlu Doğal Diş Macunu Good&Health Ozone Therapy 100ml

Stok Kodu: ST05617
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ozonlu Doğal Diş Macunu Good&Health Ozone Therapy 100ml, zararlı kimyasallar olmadan beyaz ve sağlıklı dişlere doğal yoldan ulaşmanızı sağlar. Ozon; diş minesinin onarılması ve çürüklerin giderilmesi, diş eti çekilmesi, diş etlerinde oluşan hassasiyet gibi sorunların giderilmesin yardım eder. Propolis, Misvak, Adaçayı, Civanperçemi, Sarı Kantaron, Papatya, E vitamini kompleksleri sayesinde ilk kullanımdan itibaren doğal parlaklık ve beyazlık etkileri gözlemlenebilir.

  Günlük kullanıma uygun bir diş macunudur. SLES/SLS, Paraben, Florür, Formaldehit, Alkol, Triclosan gibi zararlı maddeler içermez. Diş eti kanamaları ve hasarların iyileşmesine yardımcı olur.

  Ozonid;oksijenin hapsedilmesine yardım eder.

  TocopherylAcetate (E Vitamini); hücre çeperinin korunmasına yardımcı olur.

  Papatya Özü; parlaklık verir. Rahatlıcı etkiye sahiptir.

  Sarı Kantaron Özü; hücre yenileyici özelliği vardır. Diş eti kanamaları ve iltihabı iyileştirici etkisi vardır.

  Proplis; diş eti iltihabı, ağız içi ve boğaz enfeksiyonlarının giderilmesine yardımcıdır. Apselere, çürüklere ve ağız kokusuna karşı etkilidir.Dişleri beyazlatıcı etkisi vardır.

  Misvak; silisyum, sapanin, kalsiyum oksalat, kükürt, tanen ve mineral içerir. Antiseptik özelliği sayesinde diş çürümelerini önler. Diş etlerini güçlendirirken diş eti kanamalarının da durmasına yardımcı olur.

  Adaçayı; dişlerin temizlenmesine ve beyazlamasına yardım eder.

  Civanperçemi Dişlerin güçlenmesinde etkilidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.