T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 15 Mayıs 2014 tarihinde 29001 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan "Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği" gereği bireysel müşterilerimize web sitemiz üzerinden satış yapamıyoruz. Size özel en uygun fiyatlarımız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Medikal firmalar sisteme "Bayi" olarak kayıt olabilir ve bayilere özel fiyatlarımızı inceleyebilirler.

Müşteri Hizmetleri Ofis Telefonu: 0232 483 50 51

Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı: 0554 584 59 90


Hasta Taşıma (Kaldırma) Lifti Antano ULISSE EL

Hasta taşıma (kaldırma) lifti 180 kg ağırlığa kadar güvenli taşıma kapasitesine sahiptir. Kaldırılacak kişi 180 kg olmasa dahi motorun ve mekanik aksamların dayanıklılığı, cihazın ömrünün uzun olması için gereklidir. Cihazın motor gücü, bataryası ve artırılmış güvenliği gibi teknik üstünlükleri vardır. Bu özellikler kullanım sırasında kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Hasta taşıma (kaldırma) lifti ile birlikte baş destekli taşıma aparatı da verilmektedir. Bu sayede daha güvenli taşıma işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca vücut şeklini alabilme özelliği vardır. Yıkanabilir ve ütüleme gerektirmez.

Bu ürün küçük ve dar odalar için uygun şekilde üretilmiştir. Ürünün kurulumu ve montajı için tornavida veya pense gibi el aletlerine ihtiyaç duyulmaz. Hasta taşıma (kaldırma) liftinde herhangi bir arıza yaşanması durumunda ikinci bir motor mekanizması ve mekanik el yordamıyla kullanım fonksiyonu vardır. Ürün hastayı yerden veya yatak üzerinden kaldırma özelliğindedir. Ayrıca üzerindeki kişi maksimum 2 metre kadar yüksekliğe kaldırılabilir.

Üretim yeri: İtalya
Garanti süresi: 2 yıl
Güvenli taşıma kapasitesi: 180 kg
Motor kapasitesi: 6000 N
Maksimum yükseklik: 200 cm
Minimum yükseklik: 100 cm
Yerden yükseklik: 12 cm
Eni (kapalı): 64 cm
Eni (açık): 104 cm

Hasta Taşıma (Kaldırma) Lifti Antano ULISSE EL

  • Marka: ANTANO
  • Ürün Kodu: ST02692-1018
  • Stok Durumu: 3 Günde Teslimat

Etiketler: Hasta Taşıma (Kaldırma) Lifti Antano ULISSE EL

Sizin için Seçtiklerimiz

Yeni Ürünler