• Cam Biberon Bebedor 35301 Mavi 60ml

Desenli Cam Biberon Bebedor 35301 Mavi 60ml

Anneler bebekleri için her şeyin en iyisini, en sağlıklısını ister. Kullanılan ürünlerin sağlık açısından zararlı bileşenler içermemesi ise minik bebeğinizin hassas vücudu için çok önemlidir. Kırılmalarına karşı dikkatli olunması kaydıyla sağlık açısından cam ürünler tavsiye edilir.

Resimdeki bu ürün, bebedor markasının, 35301 kodlu 60ml. desenli cam biberonlarından mavi renkli olanıdır. Bebedor biberonlar camdan üretilmiştir. Üzerinde farklı renklerde desenler ve sevimli hayvan figürü vardır. İçine koyulan mama, süt veya diğer besin maddelerinde koku ve tat değişimi olmaz. Bebeğinize bu cam biberonla, ilaç, su, meyve suyu ve çay gibi az miktarlarda ek gıdalar verebilirsiniz. Yavaş akışlıdır. Yuvarlatılmış şekli sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. Ayrıca kaynatılabilir ve steril edilebilir. Biberon üzerinde içine koyulan sıvının miktarını ölçmek için ölçek çizgileri vardır. Çizilmeye karşı dayanıklıdır ancak ani ısı değişimlerinde kırılabilir. Biberonun içine koyacağınız sıvının sıcaklığı ile biberonun sıcaklığı aynı olmalıdır. 60 ml hacme sahiptir.

Bebedor biberonları, Gıda Maddeleri Tüzüğü'ne uygun ve Bisfenol A içermeyen Polipropilen malzemeden özenle üretimiştir. Bebedor cam biberonların emzik kısımları silikondan üretilmiştir. Şeffaf renklidir ve uzun süre kullanılabilir. Bebedor cam biberonun hem biberon hem emzik kısmı bebeğinizin sağlığı için zararlı olan BPA gibi maddeler içermez. Kaynatılabilir ve steril edilebilir. 

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Cam Biberon Bebedor 35301 Mavi 60ml

  • Marka: BEBEDOR
  • Ürün Kodu: ST08446-12152

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş