• Cam Biberon Bebedor 30302 Kırmızı 125ml

Cam Biberon Bebedor 30302 Kırmızı 125ml

Anneler bebekleri için her şeyin en iyisini, en sağlıklısını ister. Kullanılan ürünlerin sağlık açısından zararlı bileşenler içermemesi ise minik bebeğinizin hassas vücudu için çok önemlidir. Kırılmalarına karşı dikkatli olunması kaydıyla sağlık açısından cam ürünler tavsiye edilir.

Bebedor 30302 125ml desenli cam biberonlar kırmızı renklidir. Camdan üretilmiştir. Üzerinde farklı renklerde desenler ve sevimli hayvan figürü vardır. İçine koyulan mama, süt veya diğer besin maddelerinde koku ve tat değişimi olmaz. Yuvarlatılmış şekli sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. Ayrıca kaynatılabilir ve steril edilebilir. Biberon üzerinde içine koyulan sıvının miktarını ölçmek için ölçek çizgileri vardır. Çizilmeye karşı dayanıklıdır ancak ani ısı değişimlerinde kırılabilir. 125 ml hacme sahiptir.

Bebedor cam biberonların emzik kısımları silikondan üretilmiştir. Şeffaf renklidir ve uzun süre kullanılabilir. Bebedor cam biberonun hem biberon hem emzik kısmı bebeğinizin sağlığı için zararlı olan BPA gibi maddeler içermez. Kaynatılabilir ve steril edilebilir.

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Cam Biberon Bebedor 30302 Kırmızı 125ml

  • Marka: BEBEDOR
  • Ürün Kodu: ST08443-12149

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş