• Bebek Bezi Pedo Mini No: 2 58li

Bebek Bezi Pedo

Bebeğinizin tüm gün kullandığı bebek bezlerinin onların vücuduna en uygun olanının seçilmesi rahat edebilmeleri açısından önemlidir. Kalitesiz, yeterince emici olmayan bezler bebeğinizin hem cildine zarar verir hem de onların huzursuz olmasına neden olur.

Pedo bebek bezleri kaliteli ve hafif yapısıyla bebeğinizin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Pamuksu üst yüzeyi yumuşaktır ve bebeğinizi rahatsız etmez. Özel tekstil dış yüzeyi ise nefes alabilen yapıdadır. Bu yapısı sayesinde bebeğinizin cildinin kuru ve sağlıklı kalmasını sağlar. Yüksek emici yeşil tabakası ıslaklığı hızlı bir şekilde alt tabakaya iletir. Islaklığın dağıtarak bir yerde toplanmasını önler. Böylece bebeğinizin altı kuru kalır ve pişik oluşması önlenir. Sızıntıyı önleyen yan bariyerleri çamaşırlarının temiz kalmasını sağlar. Esnek cırtcırtlı yan bantları bezin tam oturmasını ve bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar. Ayrıca bu bantlar krem yağ ve benzeri maddelerden etkilenmez. Bu yüzden bebeğinizin altını defalarca kontrol edebilirsiniz. Hem gece hem gündüz kullanım için uygundur. Pedo bebek bezlerinin farklı bedenleri ve farklı adetlerde bez içeren paket seçenekleri mevcuttur. Standart, klasik, ikiz, jumbo ve pedo plus olmak üzere farklı paket çeşitleri vardır. Yenidoğan, mini, midi, maxi, maxi plus, junior boy alternatifleri vardır.

Menşei: Türkiye
Üretim yeri: Türkiye

Bedenler

No: 1 Yenidoğan 2-5kg
No: 2 Mini 3-6kg
No: 3 Midi 4-9kg
No: 4 Maxi 7-19kg
No: 4+ Maxiplus 9-20kg
No: 5 Junior 11-25kg

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Bebek Bezi Pedo Mini No: 2 58li

  • Marka: PEDO
  • Ürün Kodu: ST01752-521

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş