• Bebek Bezi Canbebe XLarge Süper Eko No: 6 15li

Bebek Bezi Canbebe

Bebekler tüm günü altı bağlı olarak geçirir. Bu yüzden kullandıkları bezlerin onların rahat edebileceği özellikte olması çok önemlidir. Rahat kullanıma sahip bir bebek bezi bebeğinizi sıkmayacak şekilde esnek olmalıdır. Bebeğinizin vücuduna oturmalı, kullanım sırasında sarkmamalıdır. Sıvıyı dağıtarak bebeğinizin altının kuru kalmasını sağlamalı aynı zamanda sızdırma yapmamalıdır.

Canbebe bebek bezleri polietilen malzemeden non woven (dokuma olmadan) olarak üretilmiştir. Tekstil alt yüzeyi yumuşak ve esnektir. Esnek olması sayesinde vücudu daha iyi sarar. Canbebe bebek bezlerinin üretiminde kullanılan patentli Flexfit teknolojisi sayesinde bu bezler diğer bezlere göre %21 daha incedir. Bezin bu ince ve esnek yapısı bebeğinizin vücuduna tam oturmasını ve rahat hareket etmesini sağlar. Bezlerde bulunan süper emici mikro tanecikler sıvıyı daha hızlı emer ve geniş bir tabakaya yayar. Böylece bebeğinizin altı uzun süre kuru kalır. Ön ve arka bariyerli kilit sistemi ise sıvıyı bezin içine hapseder ve sızıntıları önler.

Canbebe bebek bezlerinin bebeğinizin gelişimine göre farklı bedenleri vardır. Ayrıca farklı adetlerde bez içeren paket seçenekleri mevcuttur.

Menşei: Türkiye
Üretim yeri: Türkiye

Bedenler

No: 0 Prematüre 0-3kg
No: 1 Yenidoğan 2-5kg
No: 2 Mini 3-6kg
No: 3 Midi 4-9kg
No: 4 Maxi 7-14kg
No: 4+ Maxiplus 9-16kg
No: 5 Junior 11-18kg
No: 5+ Juniorplus 13-20kg
No: 6 Extra large 15+ kg

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Bebek Bezi Canbebe XLarge Süper Eko No: 6 15li

  • Marka: CANBEBE
  • Ürün Kodu: ST05214-4426

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş