• Antikolik PP Biberon Medela Calma 150ml

Antikolik PP Biberon Medela Calma 150ml

Biberon kullanımlarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri bebeğin emme alışkanlıklarının zamanla değişmesi ve biberonları kullandıktan sonra annesini emmeyi bırakmasıdır. Medela Calma biberonları bu soruna odaklanarak bebek annesini emmeye devam ederken gerekli durumlarda biberonun da kullanılabilmesini sağlayacak şekilde üretilmiştir.

Calma biberonlarında standart biberonlardan farklı olarak süt akışı emzikten bebeğe doğrudan geçmemektedir. Emzik kısmı, süt veya mamanın vakum ve basınç uygulanması durumunda biberondan emziğe geçmesini sağlayacak şekilde üretilmiştir. Yani süt veya mama akışının olması için bebeğin annesini emerken yaptığı gibi emziğe vakum ve basınç uygulaması gerekmektedir. Calma biberonunun emzik ucu anne memesini taklit edecek şekilde yapılmıştır ve uzunluğu emme sırasında annenin meme ucunun uzaması dikkate alınarak ayarlanmıştır. Bu sayede bebek biberonla beslenirken annesini emerkenki reflekslerine devam edecektir ve biberondan sonra annesini de emmeye devam etmektedir.

Medela Calma biberonun her yaştaki bebek için kullanımı uygundur. Hava kontrol ve süt akış kontrol sistemi birbirinden bağımsız yapılarda üretildiği için bebekte gaz sancısını engellemeye yardımcı olur. Ayrıca bu biberon ile bebeğiniz sütün akışını annesini emerken yaptığı gibi kendi kontrol edebildiği için istediğinde durabilir, nefes alabilir ya da yutkunabilir. Biberonun koruyucu kapağı ve çoklu kapak kısmı polipropilen malzemeden, hava ve süt akışını kontrol eden kısımlar poliproilen ve termoplastik elastomer malzemeden yapılmıştır. Hacmi 150 mililitredir.

Medela Calma biberonları kullanıldıktan parçaları birbirinden ayrılarak elde ya da bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Özellikleri

Üretim yeri:İsviçre
Süt akış deliği: Süt akışını bebeğin uyguladığı vakum gücüne göre ayarlar.
Esnek dengeleyici: Bebeğin biberonu anne memesindeki ile aynı pozisyonda kullanmasını sağlar.
Hava kontrol sistemi: Biberonun hava almasını sağlar.
Çoklu Kapak (2 Fonksiyonlu): Şişenin sıkıca kapatılmasını ve taşıma sırasında sızıntı olmamasını sağlar.
Koruyucu kapak: Biberonun temiz kalmasını sağlar.

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Antikolik PP Biberon Medela Calma 150ml

  • Marka: MEDELA
  • Ürün Kodu: ST06493-5768

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş