• Antikolik Cam Biberon Wee Baby 140 Beyaz 180ml

Antikolik Cam Biberon Wee Baby 140 Beyaz 180ml

Biberonlar, bebeklerin beslenmesinde annelerin en büyük yardımcısıdır. Bebeklerin biberona yabancılık çekmemesi için anne göğsüne benzer yapıda, yumuşak ve esnek olması çok önemlidir. Ayrıca sağlıklı ve doğal malzemeler kullanılmalı, bebeklere zarar verecek bileşenler içermemelidir.

Wee Baby 140 model biberon geniş ağızlı, anne göğsüne benzer yapıdadır. Ağız kısmında anne göğsünü taklit eden kabartılar bulunmaktadır. Ayrıca emzik ucu esnek ve yumuşaktır. Geniş ağızlı olması biberonun kolayca doldurulmasını ve temizlenmesini sağlar. Bunun yanı sıra biberon antikolik hava sistemine sahiptir. Antikolik özelliğe sahip biberonlar bebeklerin hava yutmasını önler ve gaz oluşmasını engeller.

Bebeklerin sağlıklı gelişmesi açısından zararlı kimyasallar içermeyen ürünler kullanılması önemlidir. Wee Baby 140 geniş ağızlı biberon BPA içermeyen ısıya dayanıklı boroksilat cam malzemeden üretilmiştir. Isıya dayanıklı boroksilat cam malzemeden yapıldığı için -20 ve +200 derece arasındaki ısı değişimlerine dayanıklıdır. Biberonun emzik kısmı ise sağlıklı silikon malzemeden üretilmiş olup şeffaf, tatsız ve kokusuzdur.

Wee Baby 140 geniş ağızlı ısıya dayanıklı cam biberonun farklı renklerde modelleri vardır. Renkleri ve desenleri ile bebeklerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır.Bu modeli beyaz renktedir. Biberon 180 ml hacme sahiptir.

Özet

Anne göğsüne benzeyen doğal yapıya sahiptir.
Biberon cam, biberon ucu ise silikondur.
Biberon kiraz uçlu ve yenidoğan akışına sahiptir.
Biberon Türkiye'de üretilmiş ve 180 ml'dir.
PP malzemeden üretilmiştir.
0-6 aylık bebekler için uygundur.

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Antikolik Cam Biberon Wee Baby 140 Beyaz 180ml

  • Marka: WEE BABY
  • Ürün Kodu: ST09228-12810

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş