Alıştırma Bardağı Bebedor 8507 Lila

Stok Kodu: ST07361
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Alıştırma Bardağı Bebedor

  Alıştırma bardağında bulunan yumuşak su oluğu bebeğin biberondan bardağa geçişine yardımcı olur. Bebedor Yumuşak Uçlu alıştırma Bardağı damlamayı önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Kulpları sayesinde bebeğin kolayca bardağı tutmasını sağlar. Bu özelliği ile bebeğin kavrama refleksinin de gelişmesine destek olur. 6 aydan büyük bebeklerde kullanılması uygundur. Bebedor Yumuşak Uçlu Alıştırma Bardağında BPA (Bisfenol A) içermez. Ürün ipaket içerisinde çıkan kullanım kılavuzu 8 dil çevirisi ile hazırlanmıştır.

  İlk kez kullanmadan önce, sıcak sabunlu su ile yıkayıp, ılık su ile durulayınız. Her seferinde kullanmadan önce su oluğunu ve bardağı inceleyiniz. Ve herhangi bir değişim olmadığını gözlemledikten sonra bebeğinize veriniz.

  Alıştırma Bardağı Bebedor bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Ürünü sorunsuz bir şekilde kullana bilmek adına , söküp takma işleminden sonra tüm parçaların yerine iyi oturmasına dikkat ediniz.. Her seferinde kullanmadan önce ve sonra bardağı ve silikon su oluğunu çekerek inceleyin.

  Özet

  Yumuşak su oluğu bebeğin biberondan bardağa geçişine yardımcı olur.
  Damlamayı engellemek için özel olarak tasarlanmıştır.
  Bardakta bulunan kulpların yardımı ile kolayca tutulur.
  BPA (Bisfenol A) içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.