• Akıtmaz Bardak Yedek Ucu Wee Baby 891

Akıtmaz Bardak Yedek Ucu Wee Baby 891

Akıtmaz bardaklar, bebeklerin emzik ve biberondan, bardak kullanımına geçiş sürecinde büyük önem taşır. Bebeklerin kendi başlarına yeme, içme alışkanlığı kazanmasına yardımcı olur. Bu akıtmaz bardakların da, bebeklerin gelişim dönemlerine uygun, özel emzik uçları vardır.

Akıtmaz bardak yedek uçlar, yuvarlak çift katmandan oluşur ve antikolik özelliği taşır. Yani bebeklerin, emzik ucunu emerken dışarıdan hava almamalarını sağlar. Bu da bebeklerdeki gaz oluşumunu engeller. Bebekler, emmediği zaman yedek emzik ucundan sıvı gelmez. Sadece emdikleri zaman, sıvı akışkanlığı vardır. Böylece, anne, babalar rahatlıkla çantalarında akıtmaz bardakları taşıyabilir; çünkü, içindeki sıvı dökülmez.

6 ay ve üzeri bebeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Bebekler, kendi kendilerine sıvı tüketebilmenin sorumluluğunu aldıklarını düşünüp keyfini çıkarabilirler.

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Akıtmaz Bardak Yedek Ucu Wee Baby 891

  • Marka: WEE BABY
  • Ürün Kodu: ST08500-12206

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş