• Akıllı Pipetli Bardak Bebedor 506 Pembe 360ml

Akıllı Pipetli Bardak Bebedor 506 Pembe 360ml

Akıllı pipetli bardaklar bebeğinizin biberondan bardak kullanıma geçme aşamasında kullanılan bardak çeşididir. Bu bardaklar bebeğinize bu geçiş aşamasında pipetten içmeyi alıştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Akıllı pipetli bardakların kullanımı 9 aydan büyük bebekler için uygundur.

Bebedor akıllı pipetli bardağın içindeki pipet doğal silikondan yapılmış olup yumuşak ve esnek özelliktedir. Bu pipetin ucunda ağır bir top vardır. Bu top bebeğinizin sıvıları her açıdan rahatlıkla tüketebilmesini sağlar. Çevir aç kapağı pipetin daima hijyenik kalmasını sağlar.

Bebeklerin birçoğunda 1 yaşına kadar bardağı tutma veya koyma becerisi tam olarak gelişmeyebilir. Bebedor akıllı pipetli bardağın her iki yanında özel bir yüzey vardır. Bu yüzey sayesinde bebeğiniz bardağı kolayca tutabilir ve elleri kaymaz. Ayrıca bebeklerin bardakları fırlatması halinde oluşabilecek olası kazalarda zarar görülmemesi adına plastik ürünler kullanılmalıdır. Plastik ürün kullanırken de zararsız yani BPA içermeyen plastik bardaklar tercih edilmelidir. Bebeğinizin sağlığı için Bebedor akıllı pipetli bardakta BPA (Bisphenol A) bulunmamaktadır. Ürünün yeşil, pembe ve mavi olmak üzere üç farklı renkte çeşitleri vardır.

Tüm parçaları bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Tercih edilirse sıcak su ile elde de yıkanması uygundur. Her kullanımdan sonra temizlenmeli ve içerisinde uzun süre sıvı içecekler bekletilmemelidir.

Çeşitleri

Akıllı Pipetli Bardak Bebedor 506 Yeşil 360ml
Akıllı Pipetli Bardak Bebedor 506 Pembe 360ml
Akıllı Pipetli Bardak Bebedor 506 Mavi 360ml

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Akıllı Pipetli Bardak Bebedor 506 Pembe 360ml

  • Marka: BEBEDOR
  • Ürün Kodu: ST07992-11694

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş