Akıllı Pipetli Bardak Bebedor 506 Mavi 360ml

Stok Kodu: ST07388
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Akıllı Pipetli Bardak Bebedor

  Bebedor 506 akıllı pipetli bardak bebeğinizin biberondan bardak kullanıma geçme aşamasında ara form olarak kullanılan bardak çeşididir. Bu bardaklar bebeğinize bu aşamada pipetten içmeyi alıştırmak için özel olarak dizayn edilmiştir. Akıllı Pipetli Bardakların kullanımı 9 aydan büyük bebekler için uygundur.

  Bardağın içindeki pipet esnek yapıya sahiptir. Bu pipetin ucunda ağır bir top vardır. Bu top bebeğinizin her açıdan sıvıları rahatlıkla tüketebilmesini sağlar. Bebeklerin birçoğunda tam olarak 1 yaşına kadar bardağı koyma veya tutma becerisi gelişmeyebilir. Akıllı Pipetli Bardağın her iki yanında özel bir yüzey vardır. Bu yüzey sayesinde bebeğiniz bardağı kolayca tutabilir ve elleri kaymaz. Ayrıca bebeklerin bu yetenekleri 1 yaşına kadar gelişmediği için bardakları, fırlatabilirler. Olası kazalarda zarar görülmemesi adına plastik ürünler kullanılmalıdır. Plastik ürün kullanırken de zararsız yani BPA içermeyen plastik bardaklar tercih edilmelidir. Bebeğinizin sağlığı için Bebedor Akıllı Pipetli Bardak da BPA (Bisphenol A) bulunmamaktadır.

  Pipet doğal silikondan yapılmış olup yumuşak, esnek özelliktedir. Çevir aç kapağı pipetin daima hijyenik kalmasını sağlar. Pipetlerin kullanımı 9 aydan büyük bebekler için uygundur. Akıllı Pipetli Bardakta BPA (Bisphenol A) bulunmamaktadır. Ürünün yeşil, pembe ve mavi olmak üzere üç farklı renkte çeşitleri vardır.

  Tüm parçaları bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Tercih edilirse sıcak su ile elde de yıkanması uygundur. Her kullanımdan sonra temizlenmeli ve içerisin de uzun süre sıvı içecekler bekletilmemelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.