• Ahşap Koordinasyon Oyunu Child Wood RF8035

Ahşap Koordinasyon Oyunu Child Wood RF8035

Child wood ahşap koordinasyon oyunu, rengarenk oluşu itibariyle ilk bakışta bile çocukların dikkatini çeker. Resimde görüldüğü üzere, ahşap zeminin üzerinden labirent şeklinde ahşap teller geçer. Ve bu tellerin üzerinde ahşap geometrik şekilli boncuklar vardır. Çocuklar bu boncukları bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırmaya çalışır. Çocuğun mesafe, uzaklık hayal gücünü geliştiren bir oyundur. Oyunun bu Transport modelinde, ahşap zeminin üzerinde çeşitli taşıt resimleri vardır.

10 aylık ve üzeri bebekler için uygundur. Okul öncesi eğitici amaçlı kullanılan bir üründür. Zeka ve duygu geliştirici bir oyundur. Bebeğin ince ve kaba motor becerilerini destekler. Bilek esnekliği kazanmasını sağlar. El-kol koordinasyon uyumunu artırır. Boncukları gözleriyle izleyen bebeğin, görsel takip etme yeteneğini geliştirir. Boncukların renkleri ve şekillleri arasındaki farkı öğrenir. El ve göz koordinasyon uyumunu da sağlar. Çocuklar, boncukları farklı renkteki halkalardan geçirerek düşünme ve yönlendirme kazanımını elde edebilir. Sayı sayma yeteneğinin gelişimine yardımcı olur. Basit toplama-çıkarma işlemlerini öğrenebilir.

1. sınıf ağaçlardan üretilen ahşap ürünün üzerindeki boya, CE Oyuncak Güvenliği Standardına göre test edilmiş, bebeklerin kullanımına uygun, sağlıklı bir üründür. Kutu Ölçüleri: 18,2 x 17,5 x 12,30 cm. şeklindedir.

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

Ahşap Koordinasyon Oyunu Child Wood RF8035


Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş