• AED Defibrilatör M-B AED 7000

 AED Defibrilatör Cihazı M&B

AED 7000

Defibrilatör taşınabilir ve kullanımı kolaydır, bu nedenle anlık ölüm endikasyonları için hızlı ilk yardım sağlamak için aile ve halka açık yerlerde uygulanabilir.

Gelişmiş EKG analitik tekniği sayesinde , defibrilatör hastanın EKG'sini analiz edebilir, hastanın kardiyak durumu için bir karar verebilir ve defibrilasyonun gerekip gerekmediğine karar verebilir. Bu özelliği ile defibrilasyonun başarı oranını arttırmakla kalmayıp aynı zamanda defibrilasyondan sağlıklı bir kalbe kadar yaralanma riskini azaltır.

Operatör, cihazı çalıştırmak için fazla müdahaleye gerek duymaz. Operatör, defibrilatör, adım adım defibrilasyon terapisini ses komutuyla gerçekleştirecektir. Olay meydana geldiğinde, mümkün olduğu kadar erken zamanda güvenlik uyarıları ve operatörü koruyan defibrilasyon tedavisi gerçekleştirebilecektir.

Bu cihaz, her yerde ani kardiyak ölüm riskleri olan hastalar için acil tedavi durumlarında kullanılmak için çok uygundur.

AED 7000 Otomatik Harici Defibrilatör, ventriküler fibrilasyon ile diğer taşikardiyi tanır ve operatörleri defibrilasyon işlemi boyunca yönlendirir.

Temel yaşam desteği kontrolünde ( Nefes- Blinç ve Nabız) cevap alınamayan bir hastaya cihaz doğru şekilde bağlandığında, AED7000 hastanın kalp ritmini analiz eder, metin ve sesli komut istemi verir, bir şok durumunun olup olmadığını belirler ve uygunsa Şok düğmesini otomatik olarak kaldırır.

AED7000, iki kendinden yapışkanlı, önceden emdirilmiş, düşük empedanslı elektrot defibrilatör pedleri kullanılarak yapılır. Ped, kablo ve konektör tek kullanımlık kitler olarak satılmaktadır.

Birçok klinik sonuç, ani kardiyak ölümden sonra defibrilasyon tedavisinin zamanlamasının, hastanın sağkalım oranını arttırmanın anahtarı olduğunu ve defibrilasyon başarısı oranının, defibrilasyon tedavisi uygulanarak ib% 10 / dak oranını azaltacağını göstermektedir.

AED7000 Otomatik Harici Defibrilatör özellikleri şunlardır:

  • Üç aşamalı defibrilasyon süreci.
  • Kullanımı kolay. İki düğme çalıştırılır.
  • Operatör için kapsamlı ses ve görsel uyarılar mevcuttur.
  • SD veri kartı ile yazıcı veya bilgisayara bildirmek için sürekli olay kaydı yapılabilir.
  • Bifazik enerji çıkışı.
  • İstenmeyen defibrilasyonu önlemek için kilitleme koruması mevcuttur.
Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

AED Defibrilatör M-B AED 7000

  • Marka: M&B
  • Ürün Kodu: ST01681-2216

Etiketler: kardiyoloji, kalp damar, kalp, damar, kalp durması, kalp atışı, elektrik şoku, defibrilatör, defibrilatör cihazı