• 6+ Ay Yarı Yumuşak Uçlu Alıştırma Bardağı Chicco 00006921100050 200ml Mor

6+ Ay Yarı Yumuşak Uçlu Alıştırma Bardağı Chicco 200ml Mor

Bebekler için biberondan bardağa geçiş, bağımsızlık kazanması yönünde önemli bir adımdır. Çocukların gelişiminin her aşamasında, onlara rehberlik etmek üzere özel olarak tasarlanmış geçiş bardağını seçmek çok önemlidir. Alıştırma bardakları çocukları bağımsız bir şekilde normal bir bardaktan içmeye teşvik eder.

Ergonomik yapıda tasarlanmış olan Chicco Alıştırma Bardağı, çıkarılabilir konforlu tutma kulpları ile bebeğinizin motor becerilerini geliştirmek için idealdir. Tek parça, çıkarılabilir dökülme önleyici, yenilikçi valfi sayesinde bebeğinize içim kolaylığı sağlar.

Chicco yarı yumuşak uçlu eğitici bardak 200 ml'dir. 6 ay ve üzeri bebeklerin kullanımı için uygundur. Yarı yumuşak ucu, ısırıklara karşı dayanıklıdır. %100 damlatmazdır. Bebeğinizin boyun pozisyonunu destekleyecek ve dilin doğru yerleşimine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Mor renktedir ve üzerinde ilgi çekici desenler bulunmaktadır.

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

6+ Ay Yarı Yumuşak Uçlu Alıştırma Bardağı Chicco 00006921100050 200ml Mor

  • Marka: CHICCO
  • Ürün Kodu: ST08777-12492

Etiketler: anne, bebek, bebek ürünleri, anne ve bebek, şampuan, biberon, beslenme, göğüs, idrar, oyuncak, süt, güvenlik, emzirme, temizlik, sağlık, bebek bakımı, bakım, çiş