• 3kg Taşınabilir Oksijen Konsantratörü STO-O2 3L

Taşınabilir Oksijen Konsantratörü 3 kg STO-O2 3L

STO-O2 taşınabilir oksijen konsantratörü, evde ve arabada kullanım için uygundur. Kullanımı kolaydır. Toplumdaki birçok kesimin rahatça kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Öğrenciler İçin

STO-O2'yi kullanmak size sakin bir zihin sağlayacaktır. Akademik yarış ile karşı karşıya kalınan bu günlerde çalışmalarınıza kolaylıkla konsantre olup odaklanabilirsiniz.

Şöförler İçin

Araç kullanırken yorgunluğunuzu atmak amacıyla yeterli oksijen desteğini sağlamak için STO-O2'yi arabanızda, otobüste veya kamyonda kullanabilirsiniz. STO-O2 yol konsantrasyonunuzu kesinlikle arttıracak ve uzun süreli sürüşlerin sebep olabileceği olası kazaları engelleyecektir.

Sporcular İçin

Egzersizler esnasında alınan oksijen, göğüs ağrısını hafifletecek ve nefessiz kalmayı engelleyecektir. STO-O2 enerjinizi hızlı bir şekilde geri kazanmanızı sağlayacaktır.

Yaşlılar İçin

Metabolizma gerilemesi yaşlılar için normal bir durumdur. Düzenli bir şekilde yeterli oksijeni almak, yaşlılarda bağışıklığı güçlendirecektir. STO-O2 bunun için en iyi seçimdir.

Çalışanlar İçin

İster işveren, ister çalışan olun, yoğun bir iş gününün ardından baskı ve yorgunluk hissedeceksiniz; oksijen solumak, huzursuzluğu ve mutsuzluğu en aza indirecek ve enerjinizi tazeleyecektir.

Özet

Garanti süresi: 2 yıl Oksijen yoğunluğu: % 40 (± 3) Oksijen akış oranı: 0-3 Lt/dk Elektriksel gereksinim: 100-240 V AC, 12 V DC Araç çakmak kiti ile kullanılabilir Ağırlık: 3 kg Ölçüler (Y x G x D) (cm): 35,2 x 23,6 x 16,2
Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

3kg Taşınabilir Oksijen Konsantratörü STO-O2 3L

  • Marka: STO-O2
  • Ürün Kodu: ST00764-163

Etiketler: solunum, oksijen, konsantratör, oksijen konsantratörü, hasta bakım, yoğun bakım, evde bakım