2.2kg Taşınabilir Oksijen Konsantratörü Inogen One G3

Oksijen konsantratörleri havada bulunan gazlardan oksijeni ayrıştırarak hastalara yüksek yoğunlukta oksijen gazı sağlar. Bu cihazlar genelde hastaların evlerinde sabit olarak kullanılır. Ayrıca mobil olarak kullanılabilen hafif ve taşınabilir modeller de üretilmiştir. Hastaların sosyal hayatlarının daha kaliteli olmasını sağlamak için üretilen taşınabilir oksijen konsantratörü Inogen One G3 bataryalıdır ve kolay kullanılır. Yüksek yoğunlukta oksijen çıkışı sağlar. Inogen One G3 taşınabilir oksijen konsantratörü evde, işte, araçta veya farklı yerlerde elektriğe gereksinim duymadan kullanılabilir. LCD ekranında kalan batarya süresini saat ve dakika cinsinden göstermektedir. Bu sayede kullanıcı, cihazı ne zaman şarj etmesi gerektiğini bilir.

Inogen One G3 taşınabilir oksijen konsantratörü solunumun başlangıcını belirler ve kullanıcı nefes alırken uygun zamanda ve miktarda oksijen verir. Cihaz alınan her nefesi algılar ve kullanıcıyla senkronize bir şekilde çalışır. Cihaz üzerinde sesli ve görsel alarmlar vardır. Örneğin kişi nefes almadığında veya kanül bağlantısı koptuğunda cihaz bunu algılar ve sesli alarm verir. Böylece kritik durumlarda kullanıcısını uyarır. Bu durum hastaya ve hasta yakınlarına güven verir.

Inogen One G3 taşınabilir oksijen konsantratörü 24 saat kesintisiz olarak kullanılabilir özelliktedir. Araç çakmak kiti sayesinde seyahat sırasında dahi kesintisiz şekilde çalışır.

Menşei: Amerika
Garanti süresi: 3 yıl
Ağırlık: 2,2 kg
Kademe: 4 seviye
Batarya ile çalışma süresi: 9 saat
24 saat çalışabilir
Ses seviyesi: 42 dBA

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

2.2kg Taşınabilir Oksijen Konsantratörü Inogen One G3

  • Marka: INOGEN
  • Ürün Kodu: ST02583-987

Etiketler: solunum, oksijen, konsantratör, oksijen konsantratörü, hasta bakım, yoğun bakım, evde bakım