• 15+ Ay Çocuk Portatif Seyahat Lazımlığı Babyjem ART-591 Mavi

15+ Ay Çocuk Portatif Seyahat Lazımlığı Babyjem ART-591 Mavi

Bebeklerin bezi bırakma zamanlarındaki en büyük yardımcı lazımlıklardır. Lazımlıklar tuvalet eğitiminin olmazsa olmaz ürünlerindendir. Mavi renkte üretilen Babyjem ART-591 lazımlığı pratik olduğundan dolayı büyük kolaylık sağlamaktadır. 15 ay ve üzerindeki bebeklerin kullanımı için uygundur.

Bebekler tuvalet alışkanlığı oluşturmaya başladığında her yerde her zaman bu alışkanlığı desteklemek için katlanabilir formda tasarlanmıştır. Tuvaletin olduğu yerlerde klozetin üzerine konularak kullanılabildiği gibi, tuvaletin olmadığı yerlerde özel poşeti sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar.

Portatif seyahat lazımlığının ayakları katlanabilir olarak tasarlanmıştır. Portatif lazımlığı klozet gibi kullanabilmek için düz bir zeminde katlanan ayakları açılarak ped kısmı yukarda kalacak şekilde yerleştirilerek kullanılır. Poşette bulunan emici pedi sayesinde sıçratmaz ve temiz kullanım sağlar. Poşetler tek kullanımlık olarak üretilmiştir. Lazımlığın ayakları yatay açılarak tuvaletin olduğu yerlerde klozet adaptörü olarak da kullanılabilir. Alt yüzeyi kaymaz tabandan oluşmaktadır.

Taksitli işlemler ödeme aşamasında seçilebilir.

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.

15+ Ay Çocuk Portatif Seyahat Lazımlığı Babyjem ART-591 Mavi

  • Marka: BABYJEM
  • Ürün Kodu: ST08921-12590

Etiketler: anne ve bebek, bebek tuvalet eğitimi, tuvalet alıştırma, bebek tuvalet banyo, tuvalet eğitimi, klozet adaptörü, lazımlık, klozet yükseltici